Bizancjum. Nicephorus II Phocas (963-969), Miliaresion, Konstantynopol

200 PLN
Cena końcowa: 220 PLN
Przebicie: + 10 %

Czytelny egzemplarz, patyna. Rzadsza moneta.

Sear 1781; Doc 6

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 2,39 g Ag