Bizancjum. Constantin VII, Roman I Cristopher (921-931), Miliaresion, Konstantynopol

250 PLN
Cena końcowa: 250 PLN

Wyraźne detale, wiekowa patyna.

Sear 1754; Doc. 18

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 2,89 g Ag