Bizancjum. Heraclius i Heraclius Constantinus AR - Hexagram (610-641) Konstantynopol

120 PLN
Cena końcowa: 120 PLN

Patyna.

Sear 798; Doc 64

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 6,07 g Ag