Rzym, Honoriusz (393-423). Solidus, Mediolan NGC Ch VF

1 800 PLN
( Sobota, 16 Marca, 09:00:00 )

Aw.: Popiersie cesarza w prawo, D N HONORIVS P F AVG
Rw.: Cesarz ze sztandarem i Wiktorią na globie zwrócony w prawo, po bokach litery M -D, wokół napis: VICTORIA AVGGG, poniżej COMOB

Egzemplarz w gradingu NGC z wysoką oceną za wybicie. Bardzo dobrze zachowany egzemplarz. Delikatna patyna. Rzadki typ monety.

RIC 1206; Depeyrot 16/2

Stan zachowania: NGC Ch VF

Aukcja 19 - sesja I
16, Marca 2019

Start: 09:00

Status: Aukcja jeszcze się nie rozpoczęła