Rzym. Faustina Junior 147-175 AE - sestertius

400 PLN
Cena końcowa: 400 PLN

Aw.: Cesarzowa w prawo i napis FAUSTINA AVGVSTA
Rw.: Cybele siedząca w prawo pomiędzy lwami i napis MATRI MAGNAE S.C.

Wyraźne detale, patyna.

RIC 1663 (Aurelius)

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 27,54 g brąz