Rzym. Faustina Junior 147-175 AE - sestertius

400 PLN
( Sobota, 16 Marca, 09:00:00 )

Aw.: Cesarzowa w prawo i napis FAUSTINA AVGVSTA
Rw.: Cybele siedząca w prawo pomiędzy lwami i napis MATRI MAGNAE S.C.

Wyraźne detale, patyna.

RIC 1663 (Aurelius)

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 27,54 g brąz

Aukcja 19 - sesja I
16, Marca 2019

Start: 09:00

Status: Aukcja jeszcze się nie rozpoczęła