Królestwo Bosporu. Cotys II (123-132). Stater Yr 428 (131 AD) NGC AU

2 400 PLN
( Sobota, 16 Marca, 09:00:00 )

Aw.: Popiersie króla w prawo
Rw.: Głowa Hadriana I włócznia.

Moneta uzyskała najwyższą notę jeśli chodzi o wybicie. Piękny, centryczny egzemplarz. Wyraźne detale, delikatna patyna. Rzadkie w takim stanie zachowania.

Stan zachowania: NGC AU

Aukcja 19 - sesja I
16, Marca 2019

Start: 09:00

Status: Aukcja jeszcze się nie rozpoczęła