Królestwo Bosporu. Cotys II (123-132). Stater Yr 428 (131 AD) NGC AU

2 400 PLN
Cena końcowa: 4 700 PLN
Przebicie: + 96 %

Aw.: Popiersie króla w prawo
Rw.: Głowa Hadriana I włócznia.

Moneta uzyskała najwyższą notę jeśli chodzi o wybicie. Piękny, centryczny egzemplarz. Wyraźne detale, delikatna patyna. Rzadkie w takim stanie zachowania.

Stan zachowania: NGC AU