Antyk. Partia. Mitrydates II 121-918 p.n.e. AR Drachma NGC Ch AU

500 PLN
( Sobota, 16 Marca, 09:00:00 )

Moneta w gradingu NGC z bardzo wysokimi ocenami. Idealnie zachowany egzemplarz. Wzorowa jakość detali. Połysk menniczy. Piękna, wiekowa patyna. Moneta rzadka w takim stanie zachowania.

Stan zachowania: NGC Ch AU

Aukcja 19 - sesja I
16, Marca 2019

Start: 09:00

Status: Aukcja jeszcze się nie rozpoczęła