Antyk. Partia. Mitrydates II 121-918 p.n.e. AR Drachma NGC Ch AU

500 PLN
Cena końcowa: 550 PLN
Przebicie: + 10 %

Moneta w gradingu NGC z bardzo wysokimi ocenami. Idealnie zachowany egzemplarz. Wzorowa jakość detali. Połysk menniczy. Piękna, wiekowa patyna. Moneta rzadka w takim stanie zachowania.

Stan zachowania: NGC Ch AU