Partia. Pakorus II 78-105 ne. Drachma, Ekbatana

Cena wywoławcza:
140 PLN
170 PLN
+ 21 %

Aw: Popiersie władcy w ozdobnym nakryciu głowy w lewo
Rw: Łucznik w prawo na tronie z łukiem

Ładny egzemplarz, patyna.

Sellwood 77/8

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 3,59 g Ag