Partia. Pakorus II 78-105 ne. Drachma, Ekbatana

140 PLN
( Sobota, 16 Marca, 09:00:00 )

Aw: Popiersie władcy w ozdobnym nakryciu głowy w lewo
Rw: Łucznik w prawo na tronie z łukiem

Ładny egzemplarz, patyna.

Sellwood 77/8

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 3,59 g Ag

Aukcja 19 - sesja I
16, Marca 2019

Start: 09:00

Status: Aukcja jeszcze się nie rozpoczęła