Persja. Gotarzes II 40-51. Drachma 40-51 r, Ecbatana

140 PLN
Cena końcowa: 250 PLN
Przebicie: + 79 %

Aw: Popiersie w diademie w lewo
Rw: Arsakes I na tronie skierowany w prawo trzymający łuk.

Ładny egzemplarz, patyna.

Sellwood 65/33

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 3,60 g Ag