Persja. Gotarzes II 40-51. Drachma 40-51 r, Ecbatana

140 PLN
( Sobota, 16 Marca, 09:00:00 )

Aw: Popiersie w diademie w lewo
Rw: Arsakes I na tronie skierowany w prawo trzymający łuk.

Ładny egzemplarz, patyna.

Sellwood 65/33

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 3,60 g Ag

Aukcja 19 - sesja I
16, Marca 2019

Start: 09:00

Status: Aukcja jeszcze się nie rozpoczęła