Partia. Vologases III 105-147 ne. Drachma 105-147, Ekbatana

250 PLN
( Sobota, 16 Marca, 09:00:00 )

Aw.: Popiersie króla w lewo
Rw.:  Łucznik w prawo na tronie z łukiem

Pięknie wybity egzemplarz, połysk, delikatna patyna. Rzadsza moneta w takim sianie zachowania.

Sellwood 78.3

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 3.75 g Ag

Aukcja 19 - sesja I
16, Marca 2019

Start: 09:00

Status: Aukcja jeszcze się nie rozpoczęła