Grecja, Lucania. Velia AR – didrachma (stater) 300-280 p.n.e. NGC VF

750 PLN
Cena końcowa: 1 100 PLN
Przebicie: + 47 %

Aw.: Głowa Ateny w prawo.
Rw.: Lew w prawo, pentagram.

Ładnie zachowany egzemplarz, patyna. Rzadka moneta.

Stan zachowania: NGC VF