Grecja, Lucania. Velia AR – didrachma (stater) 300-280 p.n.e. NGC VF

750 PLN
( Sobota, 16 Marca, 09:00:00 )

Aw.: Głowa Ateny w prawo.
Rw.: Lew w prawo, pentagram.

Ładnie zachowany egzemplarz, patyna. Rzadka moneta.

Stan zachowania: NGC VF

Aukcja 19 - sesja I
16, Marca 2019

Start: 09:00

Status: Aukcja jeszcze się nie rozpoczęła