Grecja, Calabria. Tarent AR - Didrachma (Nomos) 332-302 p.n.e.

450 PLN
Cena końcowa: 470 PLN
Przebicie: + 4 %

Aw.: Jeździec z włócznią.
Rw.: Taras na delfinie.

Kolorowa patyna, połysk. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 7,46 g Ag
Średnica: 21 mm