Grecja, Calabria. Tarent AR - Didrachma (Nomos) 332-302 p.n.e.

450 PLN
( Sobota, 16 Marca, 09:00:00 )

Aw.: Jeździec z włócznią.
Rw.: Taras na delfinie.

Kolorowa patyna, połysk. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 7,46 g Ag
Średnica: 21 mm

Aukcja 19 - sesja I
16, Marca 2019

Start: 09:00

Status: Aukcja jeszcze się nie rozpoczęła