Grecja, Baktria. Euthydemos I (230-200) p.n.e AR - tetradrachma

450 PLN
( Sobota, 16 Marca, 09:00:00 )

Aw.: Głowa króla w prawo.
Rw.: Herkules w lewo trzymający maczugę, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΕΥΘΥΔΗΜΟΥ

Egzemplarz z ładnie zachowanymi detalami. Patyna.

Sear 7516

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 12,40 g Ag

Aukcja 19 - sesja I
16, Marca 2019

Start: 09:00

Status: Aukcja jeszcze się nie rozpoczęła