Grecja, Baktria. Euthydemos I (230-200) p.n.e AR - tetradrachma

450 PLN
Cena końcowa: 710 PLN
Przebicie: + 58 %

Aw.: Głowa króla w prawo.
Rw.: Herkules w lewo trzymający maczugę, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΕΥΘΥΔΗΜΟΥ

Egzemplarz z ładnie zachowanymi detalami. Patyna.

Sear 7516

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 12,40 g Ag