Niemcy, Prusy. 5 marek 1913 A, Berlin

80 PLN
Cena końcowa: 120 PLN
Przebicie: + 50 %

Zachowany połysk menniczy, patyna.

AKS 130; Jaeger 114

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 27 g Ag