Niemcy, Prusy. 5 marek 1900, A Berlin

70 PLN
Cena końcowa: 80 PLN
Przebicie: + 14 %

Kolorowa patyna, połysk w tle, drobne ryski.

Jaeger 104

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 27.68 g Ag