Niemcy, Prusy. 5 marek 1893, A Berlin

60 PLN
Cena końcowa: 75 PLN
Przebicie: + 25 %

Liczne uderzenia w tle, patyna.

Jaeger 104

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 27.55 g Ag