Niemcy, Prusy. 5 marek 1893, A Berlin

Cena wywoławcza:
60 PLN
75 PLN
+ 25 %

Liczne uderzenia w tle, patyna.

Jaeger 104

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 27.55 g Ag