Niemcy, Schaumburg-Lippe. 3 Marki 1911 A

Cena wywoławcza:
320 PLN
410 PLN
+ 28 %

Zachowana jakość detali, delikatna patyna. Rzadka moneta.

Jaeger 166

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 16,65 g Ag