Niemcy, Hamburg. 3 marki 1911 J

30 PLN
Cena końcowa: 95 PLN
Przebicie: + 217 %

Patyna.

Jaeger 64; AKS 46

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 16,58 g Ag