Niemcy. 2 marki 1902-1914 – zestaw 5 szt.

500 PLN
Cena końcowa: 500 PLN

Różne typy i roczniki.

Ładne egzemplarze, patyna, resztki połysku.

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 5 x 11 g Ag.