Niemcy, Bawaria. 3 marki 1911 D

40 PLN
Cena końcowa: 60 PLN
Przebicie: + 50 %

Patyna.

AKS 202; Jaeger 47

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 16,65 g Ag