Niemcy, Bawaria. 3 marki 1910 D

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

40 PLN
Cena końcowa: 60 PLN
Przebicie: + 50 %

Patyna.

AKS 202; Jaeger 47

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 16,65 g Ag

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018