Niemcy, III Rzesza. 1 marka 1939 E - RZADKI

120 PLN
Cena końcowa: 160 PLN
Przebicie: + 33 %

Patyna, drobne ryski w tle. Ładny egzemplarz. Rzadka moneta.

Jaeger 354; AKS 36

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 4,89 g