Niemcy, Weimar. 3 marki 1929 G Schwurhand

70 PLN
Cena końcowa: 70 PLN

Zachowany połysk menniczy, patyna, drobne ryski.

Jaeger 340; AKS 85

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 15.14 g Ag