Niemcy, Weimar. 3 marki 1929 A, Lessing

150 PLN
Cena końcowa: 195 PLN
Przebicie: + 30 %

Piękny egzemplarz. Połysk, delikatna patyna.

AKS 82, Jaeger 335

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 15,04 g Ag