Niemcy, III Rzesza. 5 marek 1933 D, Luther

Cena wywoławcza:
200 PLN
800 PLN
+ 300 %

Piękny egzemplarz, połysk menniczy. Ładna delikatna patyna. Rzadszy w takim stanie zachowania.

Stan zachowania: 1/1- (UNC/UNC-)
Waga: 13,87 g Ag