Niemcy, III Rzesza. 5 marek 1933 D, Luther

200 PLN
Cena końcowa: 800 PLN
Przebicie: + 300 %

Piękny egzemplarz, połysk menniczy. Ładna delikatna patyna. Rzadszy w takim stanie zachowania.

Stan zachowania: 1/1- (UNC/UNC-)
Waga: 13,87 g Ag