Niemcy, Weimar. 3 marki 1924 A

60 PLN
Cena końcowa: 60 PLN

Zielonkawa patyna.

AKS 3; Jaeger 312

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 14,86 g Ag 500