Niemcy, Weimar. 5 marek 1930 E, Rheinstrom

500 PLN
Cena końcowa: 625 PLN
Przebicie: + 25 %

Doskonale zachowane detale, mikroryski, piękna patyna, połysk. Rzadka 5-ciomarkówka szczególnie w takim stanie zachowania.

Jaeger 346

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 24,87 g Ag