Niemcy, Weimar. 5 Marek 1927, F Uni Tubingen

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

1 400 PLN
Cena końcowa: 1 650 PLN
Przebicie: + 18 %

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Bardzo rzadka moneta, szczególnie w takim stanie zachowania.

AKS 62; Jaeger 329; Weege 31

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 24,98 g Ag

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018