Niemcy, Bawaria. 3 marki 1910 D

40 PLN
Cena końcowa: 50 PLN
Przebicie: + 25 %

Kolorowa patyna.

AKS 202; Jaeger 47

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 16,65 g Ag