Niemcy, Weimar. 5 Marek 1927 A, Bremerhaven

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

1 400 PLN
Cena końcowa: 1 400 PLN

Zachowany połysk menniczy, bardzo dobre detala, patyna. Bardzo rzadka moneta

Weege 28; Jaeger 326

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 25,00 g Ag

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018