Niemcy, Bawaria. 3 marki 1909 D

40 PLN
Cena końcowa: 60 PLN
Przebicie: + 50 %

Patyna, resztki połysku.

AKS 202; Jaeger 47

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 16,64 g Ag