Niemcy, DOA, Afryka Wschodnia. 1 Rupia 1904 A

250 PLN
Cena końcowa: 610 PLN
Przebicie: + 144 %

Bardzo dobre detale, połysk w tle, piękna wiekowa patyna. Rzadsza moneta.

Jaeger 713

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 11,65 g Ag