Niemcy, Kaiserreich. 50 fenigów, 1/2 marki 1 marka – zestaw 109 szt.

700 PLN
Cena końcowa: 700 PLN

Patyna, resztki połysku. Różne nominały i roczniki.

Stan zachowania: 1-/3 (UNC-/VF)
Waga: 510 g Ag