Niemcy, Bawaria. 5 marek 1898 D

70 PLN
Cena końcowa: 90 PLN
Przebicie: + 29 %

Obiegowy egzemplarz, patyna.

AKS 201; Jaeger 46

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 27,46 g Ag