Niemcy, Badenia. 3 marki 1908 G

Cena wywoławcza:
30 PLN
60 PLN
+ 100 %

Wiekowa patyna.

AKS 165; Jaeger 39

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 16,68 g Ag