Niemcy, Badenia. 5 marek 1900 G

50 PLN
Cena końcowa: 140 PLN
Przebicie: + 180 %

Patyna.

AKS 151; Jaeger 29

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 27,57 g Ag