Niemcy. 2 marki 1906-1914 – zestaw 5 szt.

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

400 PLN
Cena końcowa: 420 PLN
Przebicie: + 5 %

Różne typy i roczniki.

Ładne egzemplarze, patyna, resztki połysku.

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 5 x 11 g Ag

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018