Niemcy. 2 marki 1906-1914 – zestaw 5 szt.

Cena wywoławcza:
400 PLN
420 PLN
+ 5 %

Różne typy i roczniki.

Ładne egzemplarze, patyna, resztki połysku.

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 5 x 11 g Ag