Niemcy, Wirttembergia. 3 marki 1911 F

40 PLN
Cena końcowa: 95 PLN
Przebicie: + 138 %

Wiekowa patyna.

AKS 146; Jaeger 177

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 16,65 g Ag