Niemcy, Wirttembergia. 3 marki 1910 F

40 PLN
Cena końcowa: 60 PLN
Przebicie: + 50 %

Patyna.

AKS 144; Jaeger 175

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 16,63 g Ag