Niemcy, Wirttembergia. 3 marki 1909 F

40 PLN
Cena końcowa: 50 PLN
Przebicie: + 25 %

Patyna.

AKS 144; Jaeger 175

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 16,54 g Ag