Niemcy, Schwarzburg Sondershause. 2 marki 1905

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

170 PLN
Cena końcowa: 330 PLN
Przebicie: + 94 %

Dobre detale, połysk, ładna patyna. Rzadsza moneta.

Jaeger 169

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 11,07 g Ag

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018