Niemcy, Schwarzburg Sondershause. 2 marki 1905

Cena wywoławcza:
170 PLN
330 PLN
+ 94 %

Dobre detale, połysk, ładna patyna. Rzadsza moneta.

Jaeger 169

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 11,07 g Ag