Niemcy/Frakonia. Juliusz Franz Gulden (2/3 Talara) 1678

150 PLN
Cena końcowa: 330 PLN
Przebicie: + 120 %

Delikatna patyna, resztki połysku. Rzadka moneta.

Stan zachowania: 3+ (VF+)