Niemcy, Saksonia. 3 fenigi 1834 G

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

70 PLN
Cena końcowa: 110 PLN
Przebicie: + 57 %

Menniczy egzemplarz, piękna patyna.

Jaeger 48

Stan zachowania: 1/1- (UNC/UNC-)
Waga: 5.24 g Cu

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018