Niemcy, Saksonia. Talar 1826 S Drezno

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

200 PLN
Cena końcowa: 310 PLN
Przebicie: + 55 %

Ryski w tle, dobre detale, patyna.

Kahant 427; Davenport 861

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 26,91 g Ag

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018