Niemcy, Saksonia. Talar 1826 S Drezno

200 PLN
Cena końcowa: 310 PLN
Przebicie: + 55 %

Ryski w tle, dobre detale, patyna.

Kahant 427; Davenport 861

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 26,91 g Ag