Niemcy, Sachsen - Weimar - Eisenach. 5 marek 1908

600 PLN
Cena końcowa: 625 PLN
Przebicie: + 4 %

Piękny egzemplarz, połysk menniczy. Ładna delikatna patyna. Rzadki w takim stanie zachowania.

Jaeger 161

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 27,77 g Ag