Niemcy, Sachsen, Altenburg. 5 Marek 1901 A, Berlin NGC AU58

1 500 PLN
Cena końcowa: 2 050 PLN
Przebicie: + 37 %

Tylko 2 egzemplarz ocenione wyżej przez firmę NGC. Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Zachowany połysk menniczy, patyna. Dużej rzadkości

Weege 139

Stan zachowania: NGC AU58