Niemcy, Saksonia. Talar 1775 EDC, Drezno

200 PLN
Cena końcowa: 260 PLN
Przebicie: + 30 %

Dobrze zachowane detale, patyna. Ładny egzemplarz.

Kahant 1074; Davenport 2690

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 27,98 g Ag