Niemcy, Saksonia. 3 marki 1913 E

Cena wywoławcza:
50 PLN
70 PLN
+ 40 %

Delikatna patyna, połysk.

AKS 190; Jaeger 140

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 16,62 g Ag