Niemcy, Saksonia. 3 marki 1913 E

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

50 PLN
Cena końcowa: 70 PLN
Przebicie: + 40 %

Delikatna patyna, połysk.

AKS 190; Jaeger 140

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 16,62 g Ag

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018