Niemcy, Saksonia. 3 marki 1913 E

40 PLN
Cena końcowa: 75 PLN
Przebicie: + 88 %

Kolorowa patyna, połysk.

Jaeger 135

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 16,62 g Ag