Niemcy, Saksonia. Talar 1764 EDC, Drezno

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

150 PLN
Cena końcowa: 200 PLN
Przebicie: + 33 %

Wytarte najwyższe elementy monety, patyna.

Kahnt 1065; Davenport 2680

Stan zachowania: 3/3- (VF/VF-)
Waga: 27,77 g Ag

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018